Ile kosztuje SkyShowtime w 2024 roku? Cena subskrypcji

Reklama

SkyShowtime wszedł do Polski w lipcu 2022 roku i od tego czasu zyskał dużą popularność wśród polskich użytkowników. Platforma łączy w sobie biblioteki dwóch wielkich firm: Comcastu oraz Paramount. Ile kosztuje miesięczna i roczna subskrypcja? Jaka jest cena SkyShowtime w 2024 roku?

Ile kosztuje SkyShowtime?

Koszt SkyShowtime zależy od okresu rozliczeniowego, który wybrał użytkownik. Obecnie obowiązują dwie ceny:

  • 24,99 zł w subskrypcji miesięcznej,
  • 198,99 zł w subskrypcji rocznej.

A zatem podstawowa cena SkyShowtime to 24,99 zł / miesiąc. Dotyczy ona abonamentu opłacanego raz w miesiącu, z którego można w dowolnej chwili zrezygnować.

Jeśli jednak już teraz wiesz, że zostaniesz z platformą na dłużej, możesz wykupić tańszy pakiet roczny. Wówczas cena SkyShowtime to 198,99 zł / rok, czyli 15,83 zł / miesiąc. Serwis oferuje użytkownikom aż cztery darmowe miesiące, co znacząco obniża koszty abonamentu.

Wszyscy użytkownicy serwisu, którzy dołączyli do platformy w okresie od lipca 2022 roku do 11 kwietnia 2023 roku, otrzymali również dożywotnią zniżkę w wysokości 50 proc. kwoty subskrypcji. Dotyczy ona jedynie abonamentu opłacanego co miesiąc. Cena SkyShowtime z rabatem to 12,49 zł / miesiąc. Co istotne, po rezygnacji z subskrypcji traci się prawo do zniżki. Można odnowić abonament jedynie w pełnej cenie.

Reklama

Czy można oglądać SkyShowtime za darmo?

Aktualnie nie można oglądać SkyShowtime za darmo. Serwis oferował kiedyś bezpłatny, siedmiodniowy okres próbny, ale od jakiegoś czasu nie ma już tej opcji. Żeby oglądać treści dostępne na platformie, trzeba zapłacić za miesięczny lub roczny abonament.

Czy na SkyShowtime są reklamy?

Na SkyShowtime nie ma reklam. Co więcej, platforma nie zamierza ich wprowadzić, w przeciwieństwie do konkurentów takich jak Netflix, Disney+ oraz Amazon Prime Video. Brak reklam to ważna zaleta, bo cena abonamentu w wersji rocznej jest dość niska, szczególnie w porównaniu do HBO Max, Disney+ czy najdroższego Netflixa.

Na jakich urządzeniach można oglądać SkyShowtime?

SkyShowtime można oglądać na komputerach, telefonach, tabletach oraz telewizorach SmartTV. Serwis wspiera również Google Chromecast, dzięki czemu można z niego korzystać na starszych telewizorach, które nie są wyposażone w nowoczesne rozwiązania. Z platformy mogą korzystać naraz maksymalnie dwie osoby, ale użytkownicy mogą założyć aż pięć profili.

Czy SkyShowtime się opłaca?

SkyShowtime to jedna z najtańszych platform streamingowych na polskim rynku. Nie dysponuje ona co prawda równie dużą bazą treści co Netflix, Disney+ czy CDA Premium, ale wciąż może pochwalić się sporą liczbą ciekawych filmów i seriali. Jakie są najciekawsze produkcje na SkyShowtime?

Największą zaletą SkyShowtime jest bogata baza filmów od Universal oraz Paramount. To najbardziej znane, hollywoodzkie hity prosto z kina, a także starsze, kultowe już produkcje. Wśród najciekawszych filmów znajdują się Top Gun: Maverick oraz zrecenzowany przeze mnie, świetny Wiking w reżyserii Roberta Eggersa. Serwis inwestuje w oryginalne produkcje i pracuje nad własnymi serialami takimi jak Poker Face czy Halo.

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij