Ile kosztuje HBO Max w 2024 roku? Cena za miesiąc i rok

Reklama

HBO Max to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych w Polsce. Jego użytkownicy mogą oglądać setki filmów i seriali w zamian za comiesięczną lub coroczną opłatę. Jaka jest jej wysokość? Ile kosztuje HBO Max w 2024 roku? Oto aktualna cena za subskrypcję miesięczną i roczną!

Ile kosztuje HBO Max?

HBO Max kosztuje 29,99 zł miesięcznie lub 234,99 zł rocznie. To aktualna cena, która obowiązuje w 2024 roku dla wszystkich użytkowników z Polski. Koszty subskrypcji za granicą są inne i różnią się w zależności od kraju zamieszkania.

Jeśli chcesz się zarejestrować na HBO Max, masz do wyboru dwie opcje:

  • subskrypcję miesięczną w cenie 29,99 zł,
  • subskrypcję roczną w cenie 234,99 zł, czyli 19,58 zł miesięcznie.

Roczna subskrypcja HBO Max zdecydowanie opłaca się pod kątem finansowym. W zamian za jednorazowe opłacenie całej kwoty, dostajesz zniżkę w wysokości 124,89 zł, czyli aż cztery miesiące za darmo!

To atrakcyjna oferta, szczególnie że HBO Max wyróżnia się wyjątkowo bogatą bazą doskonale ocenianych filmów i seriali. Trzeba jednak zauważyć, że na rynku funkcjonują również tańsze serwisy streamingowe: Amazon Prime Video, Skyshowtime oraz CDA Premium. Natomiast cena Netflixa oraz Disney Plus jest wyższa, choć oba serwisy proponują równie pokaźną, a nawet większą liczbę filmów i seriali od HBO Max.

Na ilu urządzeniach naraz można oglądać HBO Max?

HBO Max można oglądać naraz na trzech urządzeniach. Serwis umożliwia utworzenie aż pięciu profili użytkownika, dzięki czemu każdy domownik może stworzyć własną listę produkcji, które chce zobaczyć. HBO Max zawiera rozbudowaną funkcję kontroli rodzicielskiej, pozwalającą na ustawienie dostępu jedynie do treści dla dzieci. Wszystkie filmy i seriale dostępne na platformie posiadają polskie napisy, a większość z nich ma również albo dubbing, albo lektora.

Reklama

Czy można oglądać HBO Max za darmo?

Niestety nie można oglądać HBO Max za darmo – żeby uzyskać dostęp do filmów i seriali, trzeba wykupić miesięczną lub roczną subskrypcję. Co więcej, w HBO Max nie ma darmowego okresu próbnego. Oznacza to, że dostęp do platformy jest płatny.

Czy na HBO Max są reklamy?

Na HBO Max nie ma reklam, a posiadacze subskrypcji mogą oglądać wszystkie treści bez niepotrzebnych przerw. Co więcej, serwis jak na razie nie planuje wprowadzić reklam dla użytkowników, w przeciwieństwie do Netflixa i Disney Plus, które pracują nad takim rozwiązaniem. Brak reklam na HBO Max to ważna zaleta, bo platforma może pochwalić się dużą liczbą wciągających seriali, które aż chce się oglądać odcinek po odcinku!

Jakie są najpopularniejsze seriale i filmy na HBO Max?

Najpopularniejsze seriale na HBO Max to Gra o Tron, Czarnobyl, Sukcesja, The Last of Us oraz Ród Smoka. To jednak nie koniec, bo w HBO Max można zobaczyć najlepsze seriale w historii telewizji: Prawo ulicy oraz Rodzinę Soprano, a także wiele znane i lubiane produkcje takie jak Przyjaciele, Rick i Morty oraz The Walking Dead.

Podobnie jak w przypadku seriali, HBO Max oferuje bogatą bazę filmów. Na platformie pojawiają się hollywoodzkie blockbustery (Meg 2. Głębia, Nie martw się kochanie, kino superbohaterskie (Flash, Black Adam, Blue Beetle, Shazam!, animowane filmy DC), kultowe klasyki (wszystkie części serii Harry Potter oraz Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć), przerażające horrory, a także niszowe kino artystyczne.

Miłośnicy europejskich dramatów mogą zobaczyć nagrodzone dzieła takie jak Aida oraz Gra. HBO Max posiada również bogatą kolekcję polskich filmów oraz produkcji dla dzieci i młodzieży, w tym stare kreskówki znane z Cartoon Network.

Czy warto wykupić subskrypcję HBO Max?

Subskrypcja HBO Max opłaca się i raczej warto ją wykupić. To mój ulubiony serwis streamingowy, wypełniony aż po brzegi treściami wysokiej jakości. Chyba każdy znajdzie tam coś, co mu się spodoba. Osobiście doceniam bardzo bogaty wybór starych kreskówek i serialu animowanych, a także niszowe produkcje artystyczne. Najważniejsze zalety HBO Max to dość niska cena (szczególnie w rocznej subskrypcji) oraz dostęp do popularnych filmów i seriali.

A co, jeśli wciąż masz wątpliwości? Wykup abonament na miesiąc i sprawdź, co znajduje się w ofercie serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji!

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij