Ile kosztuje Megogo w 2024 roku? Cena za miesiąc i rok

Reklama

Megogo to nowy serwis streamingowy, który w ramach opłaty subskrypcyjnej zapewnia użytkownik dostęp do filmów i seriali w ramach VOD, a także do popularnych kanałów telewizyjnych. Do wyboru są dwa pakiety: optymalny i maksymalny, ale różnice między nimi są niewielkie. Jaka jest cena Megogo w 2024 roku? Ile trzeba zapłacić za miesiąc i za rok korzystania z usługi?

Dwa pakiety Megogo – ile kosztują?

Na Megogo są dostępne dwa pakiety:

  • optymalny,
  • maksymalny.

Podstawowa zawartość obu z nich jest bardzo podobna, a pakiet maksymalny różni się nieco większą liczbą kanałów telewizyjnych. Różnica w cenie między poszczególnymi ofertami nie jest duża, a serwis oferuje atrakcyjne zniżki dla osób, które od razu wykupią dostęp na dwa lata. Ile kosztuje pakiet optymalny, a ile pakiet maksymalny?

Optymalny

Cena pakietu optymalnego w Megogo to 29,99 zł miesięcznie, czyli 359,88 zł rocznie. Subskrypcję miesięczną można anulować w dowolnym momencie.

Co istotne, istnieje możliwość wykupienia dostępu od razu na dwa lata. Wówczas serwis oferuje atrakcyjny, 50-procentowy rabat. Pakiet optymalny na dwa lata w promocji kosztuje jedynie 359,76 zł.

Maksymalny

Cena pakietu maksymalnego w Megogo to 39,99 zł miesięcznie, czyli 479,88 zł rocznie. Subskrypcję miesięczną można anulować w dowolnym momencie.

Podobnie jak w przypadku pakietu optymalnego, użytkownicy mogą od razu wykupić dostęp na dwa lata. Serwis oferuje wówczas 50 procent zniżki. Dzięki niej pakiet maksymalny na dwa lata w promocji kosztuje jedynie 479,76 zł.

Reklama

Co znajduje się w ofercie Megogo?

W ofercie Megogo znajduje się ok. 2200 filmów oraz seriali, dostępnych w ramach usługi VOD. Oznacza to, że użytkownicy mogą oglądać je w dowolnym momencie i na niemal każdym urządzeniu – komputerze, smartfonie, tablecie czy smart TV.

Biblioteka tytułów jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Są w niej zarówno produkcje dla dzieci, popularne hity kinowe, mniej znane filmy pełnometrażowe, jak i lubiane seriale. Megogo działa również jako tradycyjna wypożyczalnia. Użytkownicy mogą wypożyczyć część produkcji w zamian za jednorazową opłatę. Dotyczy to głównie nowości oraz najpopularniejszych hitów takich jak Barbie czy Czas krwawego księżyca.

Megogo to nie tylko VOD, ale też telewizja. W pakiecie optymalnym znajduje się 106 kanałów telewizyjnych, w tym TVN 24, Eleven Sports oraz kilka kanałów ukraińskich. Natomiast pakiet maksymalny zapewnia dostęp do aż 124 kanałów. Wśród dodatkowych kanałów premium warto wymienić m.in. CBS Europa oraz Sundance. Dodatkowo, użytkownicy posiadający pakiet optymalny lub maksymalny mają 10 proc. zniżki na wypożyczanie płatnych filmów i seriali.

Czy można oglądać Megogo za darmo?

Megogo nie oferuje bezpłatnego dostępu do swojej oferty, ale wszyscy użytkownicy mogą skorzystać z bardzo taniego okresu próbnego. W zamian za jedyne 1 zł można przez 7 dni przetestować pakiet optymalny lub maksymalny. Po tym czasie można zrezygnować z usługi lub kontynuować subskrypcję w pełnej cenie. To świetna opcja dla osób, które chcą sprawdzić, jak prezentuje się oferta Megogo w praktyce, ale nie chcą od razu płacić pełnej ceny.

Czy na Megogo są reklamy?

Na Megogo nie ma reklam. Wszystkie filmy i seriale dostępne w serwisie są pozbawione przerywników reklamowych. Wyjątkiem są rzecz jasna kanały telewizyjne, które emitują własne reklamy pomiędzy programami.

Czy warto wykupić subskrypcję Megogo?

Megogo to kolejny już serwis streamingowy na dość zatłoczonym rynku. Pod względem cenowym jest podobny do Disney Plus czy HBO Max, przynajmniej na pierwszy rzut oka.

Warto jednak pamiętać, że przy skorzystaniu z promocji przy zakupie subskrypcji na dwa lata, okazuje się, że Megogo jest zaskakująco tanie i oferuje dobry stosunek ceny do jakości. Co więcej, serwis to nie tylko VOD, ale też dostęp do telewizji. Pod tym względem nie ma fajerwerków, a nawet w pakiecie maksymalnym są raczej dość podstawowe kanały (może za wyjątkiem bardzo bogatej oferty telewizji ukraińskiej), choć również wśród nich można znaleźć kilka interesujących propozycji.

Myślę, że serwis stanowi ciekawą alternatywę – ale nie dla klasycznych serwisów streamingowych, a raczej tradycyjnej telewizji. Polecam sprawdzić ofertę Megogo na ich stronie internetowej i samodzielnie ocenić, czy warto wykupić subskrypcję!

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij