The Bear sezon 3 – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy

Reklama

Fani charyzmatycznego szefa kuchni Carmy’ego Berzatto z ulgą przyjęli wiadomość o kontynuacji The Bear. Choć produkcja 3. sezonu ruszyła z kopyta, data premiery wciąż pozostaje tajemnicą.

The Bear sezon 3 – data premiery

Oficjalnie Disney+ nie podał jeszcze daty premiery 3. sezonu The Bear. Za produkcję serialu odpowiada amerykańska platforma streamingowa Hulu, a Disney+ jedynie wykupił licencję dla kilkunastu krajów, w tym w dla Polski. Hulu jak na razie milczy na temat postępu prac nad produkcją, ale spekuluje się, że nowe odcinki pojawią się na platformie jeszcze pod koniec 2024 roku lub na początku 2025 roku. Przyjdzie więc nam na nie jeszcze trochę poczekać.

Co wiemy o 3. sezonie The Bear?

Jak na razie nie wiemy za wiele na temat fabuły 3. sezonu The Bear. Pewne jest, że Carmy nadal będzie borykać się z wyzwaniami związanymi z prowadzeniem rodzinnej restauracji. W tle wciąż majaczyć będzie trauma po śmierci brata. Możemy spodziewać się kontynuacji wątków z 2. sezonu, m.in. relacji Carmy’ego z Sydney oraz Richiem.

W obsadzie 3. sezonu „The Bear” nie zabraknie znanych twarzy. Obok White’a, Edebiri i Moss-Bachracha powrócą m.in. Lionel Boyce (Liza Colón-Zayas), Marcus (Lionel Boyce) i Sugar (Abby Elliott).

Kiedy wyjdzie zwiastun 3. sezonu The Bear?

Zwiastun 3. sezonu „The Bear” prawdopodobnie pojawi się kilka miesięcy przed premierą, czyli najwcześniej latem 2024 roku. Jak na razie ani Hulu, ani Disney+ nie udostępnili żadnych oficjalnych materiałów promocyjnych.

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij