Wednesday sezon 2 – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy

Reklama

Wednesday to jeden z najpopularniejszych i najczęściej oglądanych seriali na Netflixie. Widzowie pokochali Jennę Ortegę w roli tytułowej gotki z rodziny Addamsów. Prace nad kontynuacją już trwają. Kiedy nastąpi premiera 2. sezonu Wednesday i co wiemy o jego fabule?

Wednesday sezon 2 – data premiery

Data premiery 2. sezonu Wednesday jak na razie pozostaje tajemnicą. Netflix nie zdradza nawet, w jaki okres celuje. Zważywszy na postęp prac, możemy się spodziewać, że serial trafi do streamingu w pierwszej połowie 2025 roku. Niemal na pewno nie stanie się to w 2024 roku, a jak już, to jedynym możliwym miesiącem jest grudzień. Fani serialu muszą się więc uzbroić w cierpliwość i zaczekać kolejne miesiące na kontynuację opowieści o Wednesday Addams.

Reklama

Co wiemy o 2. sezonie Wednesday?

Netflix już na początku 2023 roku wrzucił pierwszą zapowiedź 2. sezonu Wednesday. Nie wynika z niej jednak za wiele.

Twórcy serialu jak na razie nie ujawniają, co stanie się w drugim sezonie. Z wywiadów z Jenną Ortegą wynika, że produkcja ma kłaść nieco większy nacisk na elementy horroru, choć dalej zostanie utrzymana w lekkiej konwencji, do której widzowie zdążyli się już przyzwyczaić. Poza tym, co zdradziła nam aktorka, nie wiemy właściwie nic. 2. sezon Wednesday to, jak na razie, wielka tajemnica!

Co istotne, zdjęcia do 2. sezonu Wednesday ruszają na początku kwietnia 2024 roku i potrwają co najmniej dwa miesiące. Tym razem cały serial zostanie nakręcony na terenie Irlandii, a nie Rumunii, która służyła za plan zdjęciowy do 1. sezonu. Po zakończeniu zdjęć drugi sezon trafi do postprodukcji, która potrwa co najmniej kilka miesięcy – twórcy muszą zmontować wszystkie odcinki oraz dopracować efekty specjalne.

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij