Obserwator sezon 2 – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy

Reklama

Fani mrocznego thrillera Obserwator z niecierpliwością oczekują na kontynuację historii. Chociaż Netflix nie ogłosił jeszcze daty premiery 2. sezonu, to pojawiło się już kilka informacji, które powinny zaspokoić ciekawość fanów. Co wiemy na temat 2. sezonu serialu Obserwator?

Obserwator sezon 2 – data premiery

Początkowo 2. sezon Obserwatora został zapowiedziany na 2024 rok. Niestety, premiera została przesunięta, prawdopodobnie ze względu na strajk scenarzystów i aktorów, który opóźnił wiele produkcji Netflixa. Nowa data nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona, ale spekuluje się, że nowe odcinki powinny pojawić się na Netflixie na początku 2025 roku. Być może premiera pierwszych odcinków nastąpi jeszcze w 2024 roku, ale taki stan rzeczy jest mało prawdopodobny. A zatem fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość, bo przyjdzie im jeszcze trochę poczekać!

Co wiemy o 2. sezonie Obserwatora?

Na ten moment wiadomo, że akcja 2. sezonu będzie kontynuować historię rodziny Brannocków, która po przeprowadzce do wymarzonego domu staje się ofiarą tajemniczego obserwatora. Wciąż nie wiadomo, kim jest osoba nękająca rodzinę i jakie ma motywy. W 2. sezonie powrócą znani z pierwszego sezonu aktorzy, w tym m.in. Naomi Watts, Bobby Cannavale, Jennifer Coolidge i Margo Martindale. Do obsady dołączą również nowe nazwiska, m.in. Mia Farrow i Terry Kinney.

Kiedy wyjdzie zwiastun 2. sezonu Obserwatora?

Zwiastun 2. sezonu Obserwatora prawdopodobnie pojawi się kilka miesięcy przed premierą, czyli najwcześniej latem 2024 roku. Na razie Netflix nie udostępnił żadnych oficjalnych materiałów promocyjnych, nie uwzględnił też drugiego sezonu w kalendarzu premier na 2024 rok. Gdy tylko pojawi się zwiastun, zaktualizujemy tekst i wstawimy go poniżej!

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij