Euforia sezon 3 – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy

Reklama

Fani serialu Euforia z niecierpliwością czekają na kontynuację historii Rue Bennett, w którą wciela się niezastąpiona. Chociaż HBO oficjalnie nie podało jeszcze daty premiery 3. sezonu, pojawiło się kilka informacji, które powinny osłodzić oczekiwanie na nowe odcinki. Oto wszystko, co wiemy o premierze 3. sezonu Euforii!

Euforia sezon 3 – data premiery

Początkowo 3. sezon „Euforii” był zapowiadany na 2024 rok. Niestety, premiera została przesunięta. Na podstawie oficjalnych informacji wiadomo, że nowe odcinki trafią na HBO Max dopiero w 2025 roku. Dokładna data nie została jeszcze podana.

Co wiemy o 3. sezonie Euforii?

Choć szczegóły fabuły 3. sezonu „Euforii” są owiane tajemnicą, twórcy serialu zdradzili, że nowa seria będzie zgłębiać motywy zemsty i przebaczenia. Możemy się również spodziewać powrotu znanych i lubianych bohaterów, w tym Rue (Zendaya), Jules (Hunter Schafer), Cassie (Sydney Sweeney) i Feza (Angus Cloud). Do obsady 3. sezonu dołączy również kilka nowych twarzy, w tym m.in. Meaghan Fahy („The White Lotus”) i Parker Posey („Lost in Space”).

Kiedy wyjdzie zwiastun 3. sezonu Euforii?

Zwiastun 3. sezonu „Euforii” prawdopodobnie pojawi się kilka miesięcy przed premierą, czyli najwcześniej jesienią 2024 roku. Jak na razie HBO nie udostępniło żadnych oficjalnych materiałów promocyjnych. Gdy tylko zostaną opublikowane, uzupełnimy tekst i damy wam znać!

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij