Squid Game sezon 2 – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy

Reklama

Squid Game to jeden z największych hitów w historii Netflixa. W ciągu dwóch lat od premiery serialu zobaczyły go ponad 142 miliony gospodarstw domowych. Produkcja stała się prawdziwym fenomenem, a na Youtube pojawiły się filmy inspirowane koreańskim hitem. Wiemy już, że Netflix zapowiedział powstanie kontynuacji. Kiedy nastąpi premiera 2. sezonu Squid Game? Oto wszystko, co wiemy o nadchodzącej drugiej części serialu!

Squid Game sezon 2 – data premiery

Drugi sezon Squid Game trafi na Netflixa w 2024 roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, a najnowsze informacje na temat produkcji pochodzą z końca 2023 roku. Wiadomo jedynie, że stanie się to w drugiej połowie roku, być może jeszcze na jesień. W końcu od premiery pierwszego sezonu minęło już dwa i pół roku, więc Netflix ma powody do pośpiechu.

Reklama

Kiedy zobaczymy zwiastun 2. sezonu Squid Game?

Zwiastun 2. sezonu Squid Game pojawi się, gdy Netflix rozpocznie kampanię marketingową wokół produkcji. Zapewne będzie to miało miejsce na dwa lub trzy miesiące przed premierą serialu, a więc już wkrótce. Jak na razie nie wiemy za wiele na temat fabuły produkcji. Gdy pojawi się zwiastun, wreszcie dowiemy się więcej na temat 2. sezonu Squid Game!

Co wiemy o 2. sezonie Squid Game?

Netflix oszczędnie dawkuje informacje na temat kontynuacji koreańskiego hitu. Jak na razie wiemy, że w obsadzie 2. sezonu Squid Game znajdzie się Lee Jung-jae, który wystąpi jako Seong Gi-hun – główny bohater pierwszego sezonu. Na ekran powróci także detektyw Hwang Jun-ho, a twórcy zapowiedzieli, że w drugim sezonie wystąpią inne postacie ze Squid Game, w tym czarne charaktery.

Zważywszy na to, że serial zakończył się cliffhangerem, twórcy prawdopodobnie opowiedzą dalszą historię postaci, które przeżyły śmiercionośną grę. Możemy również się spodziewać, że Seong zdecyduje się rzucić wyzwanie twórcom tytułowych zmagań i postara się je raz na zawsze zakończyć. Czy faktycznie tak się stanie? Przekonamy się o tym jeszcze w tym roku!

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij