Blood of Zeus sezon 2 – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy [ZWIASTUN]

Reklama

Blood of Zeus to popularny serial animowany wyprodukowany przez Netflixa. Pierwszy sezon wyszedł w październiku 2020 roku, a od tamtego czasu fani cierpliwie czekają na kontynuację. Wiemy już, kiedy nastąpi premiera 2. sezonu Blood of Zeus. Oto wszystko, co wiemy o kontynuacji hitu Netflixa.

Blood of Zeus sezon 2 – data premiery

W listopadzie 2023 roku Netflix uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, że premiera 2. sezonu Blood of Zeus nastąpi 15 maja 2024 roku. Ze wstępnych informacji wynika, że do streamingu od razu trafią wszystkie odcinki serialu, dzięki czemu widzowie będą mogli obejrzeć cały sezon za jednym zamachem. To popularna strategia, choć Netflix coraz częściej dawkuje wypuszczane treści i wydaje po jednym odcinku tygodniowo.

Skąd wzięło się opóźnienie przy produkcji 2. sezonu?

Netflix zapowiedział 2. sezon w listopadzie 2020 roku. Od tamtego czasu minęły już trzy lata, a platforma przez zaskakująco długi czas nie podawała żadnych nowych informacji. Okazuje się, że opóźnienie przy produkcji 2. sezonu zostało spowodowane przez inny serial Netflixa, czyli Castlevania: Nocturne.

Twórcy Castlevania: Nocturne, czyli studio Powerhouse Animation, nie mogło jednocześnie pracować nad dwiema produkcjami. Na pierwszy ogień poszła więc popularniejsza Castlevania, a 2. sezon Blood of Zeus musiał poczekać przez niecałe dwa lata, aż wreszcie animatorzy otrzymali zielone światło. Opóźnienie to zła wiadomość dla fanów, którzy czekają na kontynuację od dłuższego czasu.

Reklama

Zwiastun 2. sezonu Blood of Zeus

Na pełnoprawny zwiastun zapewne przyjdzie nam jeszcze trochę zaczekać, ale Netflix udostępnił pierwszą zapowiedź 2. sezonu Blood of Zeus.

AKTUALIZACJA. Netflix udostępnił pierwszy zwiastun 2. sezonu Blood of Zeus. Oto on:

Blood of Zeus sezon 2 – zwiastun Netflixa

Fabuła 2. sezonu Blood of Zeus

Ze zwiastuna oraz udostępnionych informacji wynika, że historia zostanie kontynuowana w punkcie, w którym zakończył się pierwszy sezon. Na arenę wkroczy Hades, przerażający bóg podziemi i świata umarłych. Heron pozostanie głównym bohaterem serialu i ponownie zmierzy się z Seraphinem. Choć zakończenie 1. sezonu na to nie wskazuje, w 2. sezonie pojawi się sam Zeus, a także przynajmniej niektórzy z bogów olimpijskich.

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij