Sandman sezon 2 – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy

Reklama

Od premiery 1. sezonu Sandmana minęło już półtora roku, a Netflix intensywnie pracuje nad kontynuacją. Wiemy już, że kolejny sezon serialu powstaje, ale na jego premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać. Kiedy nastąpi premiera 2. sezonu Sandmana i co wiemy o dalszych losach Morfeusza?

Sandman sezon 2 – data premiery

Zdjęcia do sezonu 2. Sandmana rozpoczęły się w drugiej połowie 2023 roku i zostały przerwane przez strajk aktorów. Na szczęście twórcy wrócili na plan pod koniec listopada 2023 roku. Od tamtego czasu nie ma żadnych oficjalnych wieści, ale z nieoficjalnych doniesień wynika, że okres zdjęciowy się już zakończył, a serial trafił do postprodukcji.

Mimo to droga do premiery jest jeszcze daleka. Twórcy muszą przygotować efekty specjalne i zmontować całość, a następnie rozpocząć kampanię reklamową, żeby trafić do widzów. A zatem premiera 2. sezonu Sandmana prawdopodobnie nastąpi pod koniec 2024 roku lub na początku 2025 roku. W zależności od postępu prac może to być już sierpień lub wrzesień 2024 roku, choć postprodukcja prawdopodobnie potrwa jeszcze dłużej. Tak czy siak, fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość i zaczekać, lub sięgnąć po oryginalne komiksy Neila Gaimana.

Reklama

Co wiemy o 2. sezonie Sandmana?

2. sezon Sandmana jest oparty na dwóch tomach komiksu: „Krainie snów” oraz „Porze mgieł”. Hollywood Reporter dotarł do nieoficjalnych informacji, z których wynika, że w serialu znajdą się również wątki z późniejszych komiksów, co zapowiada, że fabuła zostanie skondensowana. Wiemy też, że w drugim sezonie pojawią się nowi bogowie greccy oraz nordyccy. Wśród nich na pewno są: Hades, Persefona, Odyn, Thor oraz Loki. Twórcy niemal na pewno dokonają daleko idących zmian w oryginalnej fabule, ale niecierpliwi fani powinni już teraz zajrzeć do komiksów, które są równie dobre, a nawet lepsze niż serial.

Kiedy wyjdzie zwiastun 2. sezonu Sandmana?

Zwiastun 2. sezonu Sandmana wyjdzie bliżej dnia premiery. Jak na razie nie wiemy, kiedy się to stanie. Netflix lubi wypuszczać zwiastuny na początku kampanii promocyjnej, która z reguły zaczyna się na 2-3 miesiące przed premierą sezonu. Oznacza to, że na trailer drugiego sezonu Sandmana przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij