Stranger Things sezon 5 – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy

Reklama

Choć 4. sezon wyraźnie obniżył poziom, Netflix nie zamierza porzucać Stranger Things. Prace nad 5. sezonem już trwają, a fani z niecierpliwością oczekują kontynuacji losów Jedenastki i jej przyjaciół. Kiedy odbędzie się premiera 5. sezonu Stranger Things i co wiemy o serialu Netflixa?

Stranger Things sezon 5 – data premiery

Zgodnie z informacjami, do których dotarł Hollywood Reporter, zdjęcia do 5. sezonu Stranger Things rozpoczęły się na początku 2024 roku. Okres ten potrwa kilka miesięcy, a serial trafi do postprodukcji na przełomie wiosny i lata.

Oznacza to, że premiera finałowego sezonu nastąpi w pierwszej połowie 2025 roku. Dokładna data nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona przez Netflixa, ale gdy tylko to nastąpi, zaktualizujemy tekst.

Kiedy Netflix pokaże zwiastun 5. sezonu Stranger Things?

Na ten moment nie ma oficjalnych informacji o dacie premiery zwiastuna 5. sezonu Stranger Things. Możemy jednak spekulować, że pierwszy zwiastun produkcji pojawi się kilka miesięcy przed premierą samego sezonu, czyli prawdopodobnie jesienią lub zimą 2024 roku.

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij