Wyszedł pierwszy zwiastun 4. sezonu „The Boys”. Będzie się działo!

Reklama

Amazon Prime właśnie opublikował pierwszy zwiastun 4 sezonu The Boys. A w nim ciąg dalszy starcia pomiędzy psychopatycznym Homelanderem oraz tytułowymi chłopakami, do których dołączyła Starlight. Wszystko wskazuje na to, że będzie się działo!

4. sezon „The Boys” – pierwszy zwiastun

Od dłuższego czasu czekaliśmy na nowe informacje dotyczące nadchodzącej kontynuacji 3. sezonu The Boys. Amazon pokazał już kilka materiałów promocyjnych, w tym zdjęcia z planu, ale dopiero dzisiaj na kanale Prime Video pojawił się pierwszy zwiastun 4. sezonu The Boys. Zobacz, jak wygląda:

The Boys – zwiastun 4. sezonu

Nie jest to zresztą jedyny news ze świata kina. Amazon wypuścił dzisiaj również pierwszy zwiastun serialu Fallout, a HBO Max opublikowało długo wyczekiwany zwiastun 2. sezonu Rodu smoka.

Co wiemy o 4. sezonie „The Boys” po pierwszym zwiastunie?

Na zwiastunie widzimy wszystkie najważniejsze postacie serialu, w tym senator i kandydatkę na wiceprezydentkę, Victorię Neuman, która ukrywa swoje supermoce przed opinią publiczną. Czwarty sezon jest osadzony podczas kampanii wyborczej, a polityczka wyjaśnia swoje prawdziwe poglądy na demokrację i twierdzi, że wszystkie demokracje upadają, bo ludzie są głupi. Wątek kampanii prezydenckiej będzie zapewne jedną z głównych osi 4. sezonu The Boys, a postać Victorii Neuman może stać się trzecią siłą – działającą na uboczu konfliktu pomiędzy Homelanderem a Chłopakami.

Homelander też pojawia się na zwiastunie. Superbohater (a raczej superzłoczyńca w stroju superbohatera) prezentuje swojego syna przed zgromadzonymi fanami. Widać również scenę starcia pomiędzy protestującymi zwolennikami Homelandera i Starlight, co świadczy o tym, że po zabójstwie niewinnej osoby dokonanego przez Homelandera przemoc przenosi się na ulice amerykańskich miast. W zwiastunie pojawia się nie tylko Starlight, ale też Billy Butcher. Nieokrzesany Brytyjczyk rozmawia z zupełnie nową postacią – starym przyjacielem, którego gra Jeffrey Dean Morgan.

Reklama

4. sezon „The Boys” – lista odcinków

Podobnie jak w poprzednich częściach, 4. sezon The Boys składa się z 8 odcinków. Każdy z nich zapewne potrwa ok. godziny, przy czym z reguły środkowe epizody są nieco krótsze. Jak na razie nie wiemy, ile potrwa każdy z odcinków, ale znamy już ich tytuły. Oto pełna lista odcinków 4. sezonu The Boys:

  1. Department of Dirty Tricks
  2. Life Among the Septics
  3. We’ll Keep the Red Flag Flying Here
  4. Wisdom of the Ages
  5. Beware of the Jabberwock, My Son
  6. Dirty Business
  7. The Insider
  8. Assassination Run

Kiedy premiera 4. sezonu „The Boys”?

Choć Amazon wypuścił już pierwszy zwiastun, to jak na razie nie znamy jeszcze daty premiery 4. sezonu The Boys. Jedyna pewna informacja to rok premiery – serial trafi na platformę Amazon Prime Video już w 2024 roku. Podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, Amazon zapewne najpierw wypuści trzy pierwsze odcinki w jeden weekend, a następnie będzie wstawiać po jednym odcinku na tydzień, aż do końca sezonu. To sprawdzona strategia, która sprawia, że widzowie chętniej dyskutują o The Boys i snują teorie odnośnie do przyszłych wydarzeń z serialu.

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij