The Boys sezon 4 – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy

Reklama

Już wkrótce na Amazon Prime Video pojawi się pierwszy zwiastun 4. sezonu The Boys. Miłośnicy tytułowych „chłopaków” powinni, jak zwykle, przygotować się na jazdę bez trzymanki. Kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu The Boys i co o nim wiemy?

The Boys sezon 4 – data premiery

4. sezon The Boys pojawi się jeszcze w 2024 roku. Znamy już nawet miesiąc premiery. Amazon Prime Video ogłosiło, że pierwsze trzy odcinki wyjdą już w lipcu 2024 roku! Następne epizody będą się pojawiać w cotygodniowych odstępach, a więc 4. sezon zakończy się w drugiej połowie sierpnia lub na początku września. Nie będzie to jednak koniec opowiadanej historii, bo twórcy serialu zapowiedzieli, że powstanie 5. sezon The Boys!

Reklama

Zwiastun 4. sezonu The Boys

Na kanale Amazon Prime Video pojawił się pierwszy zwiastun 4. sezonu The Boys. Oto on:

Kolejne zwiastuny zapewne pojawią się na przestrzeni najbliższych miesięcy.

4. sezon „The Boys” – lista odcinków

Podobnie jak w poprzednich częściach, 4. sezon The Boys składa się z 8 odcinków. Każdy z nich zapewne potrwa ok. godziny, przy czym z reguły środkowe epizody są nieco krótsze. Jak na razie nie wiemy, ile potrwa każdy z odcinków, ale znamy już ich tytuły. Oto pełna lista odcinków 4. sezonu The Boys:

  1. Department of Dirty Tricks
  2. Life Among the Septics
  3. We’ll Keep the Red Flag Flying Here
  4. Wisdom of the Ages
  5. Beware of the Jabberwock, My Son
  6. Dirty Business
  7. The Insider
  8. Assassination Run

Nazwy odcinków jedynie częściowo zdradzają to, co będzie się w nich działo, ale jak przystało na The Boys, 4. sezon na pewno dostarczy nam fajerwerków na najwyższym możliwym poziomie!

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij