Jest zwiastun 2. sezonu „Rodu smoka”! Jak potoczą się dalsze losy rodu Targaryen?

Reklama

Fani Gry o Tron już od dłuższego czasu czekali na zwiastun 2. sezonu Rodu smoka. HBO Max zapowiedziało, że opublikuje go dzisiaj – i faktycznie, w sieci pojawiła się pełna zapowiedź 2. sezonu Rodu smoka. Oto ona!

2. sezon „Rodu smoka” – zwiastun

Pierwszy sezon Rodu smoka okazał się wielkim hitem. Widzowie go pokochali, a krytycy docenili, choć ich recenzje nie były już aż tak entuzjastyczne. Historia się nie zakończyła, więc HBO Max po prostu musiało stworzyć kontynuację. Zobacz, jak wygląda pierwszy zwiastun 2. sezonu Rodu smoka:

Ród smoka – zwiastun 2. sezonu

Trudno wyrazić jednoznaczną opinię na podstawie pierwszego zwiastuna, ale 2. sezon Rodu smoka wygląda równie dobrze, co pierwszy. Widać, że twórcy sprawnie wykorzystali wysoki budżet i dopracowali świat Westeros. Muszę ich szczególnie pochwalić za ciekawe kostiumy oraz zbroje, które zachowują równowagę pomiędzy różnorodnością, realizmem a efektownością.

Co ciekawe, nie jest to jedyna gorąca wiadomość ze świata filmów i seriali. Amazon wypuścił dzisiaj aż dwie długo wyczekiwane zapowiedzi: zwiastun serialu Fallout oraz pierwszy zwiastun 4. sezonu The Boys. Jak, waszym zdaniem, prezentuje się na ich tle zwiastun 2. sezonu Rodu smoka?

„Ród smoka” – co wiemy o 2. sezonie?

Ze zwiastuna 2. sezonu Rodu smoka jak na razie nie wynika za wiele. Oczywiście pojawiają się w nim kluczowe postacie, w tym księżniczka Rhaenyra Targaryen, która musi zmierzyć się z wielką stratą. Możemy również zobaczyć księcia Daemona Targaryena w pełnej zbroi oraz kilka widowiskowych scen batalistycznych.

Zgodnie z informacjami podanymi przez HBO Max, premiera 2. sezonu Rodu smoka nastąpi w lecie 2024 roku. Jak na razie nie znamy jeszcze konkretnego miesiąca, nie mówiąc już o dokładnej dacie. Twórcy serialu zdradzili nam, że pierwszy odcinek drugiego sezonu nazywa się „A Son for a Son”, czyli „Syn za syna”. Wszystko wskazuje na to, że na pierwszym planie fabuły znajdzie się wątek zemsty, którą zechce dokonać księżniczka Rhaenyra i książę Daemon.

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij