„Fallout” – pierwszy zwiastun serialu Amazona. Tak wygląda świat po wojnie atomowej!

Reklama

Amazon wypuścił pierwszy zwiastun serialu Fallout, opartego na popularnej serii gier od Bethesda Studios. Fani czekali na niego od lat i wreszcie mogą zobaczyć, jak wygląda postapokaliptyczny świat po wojnie atomowej. Tak wygląda zwiastun pierwszego sezonu Fallouta!

„Fallout” – zwiastun serialu

Amazon postanowił uraczyć nas dzisiaj zwiastunem długo oczekiwanego serialu Fallout, który pojawi się na Amazon Prime Video już 12 kwietnia 2024 roku. Widzowie przeniosą się w postapokaliptyczny świat po wojnie atomowej, gdzie życie wciąż tli się w podziemnych schronach. Zobacz zwiastun pierwszego sezonu Fallouta:

Fallout – pierwszy zwiastun serialu

Nie jest to zresztą jedyny news ze świata kina. Amazon wypuścił dzisiaj również pierwszy zwiastun 4. sezonu The Boys, a HBO Max opublikowało długo wyczekiwany zwiastun 2. sezonu Rodu smoka.

Co sądzicie o zwiastunie – czy spełnił wasze oczekiwania?

Reklama

„Fallout” – najważniejsze informacje o serialu

Jak już wspomniałem we wstępie, Fallout to serialowa adaptacja popularnej serii gier komputerowych wydawanych przez Bethsesda Game Studios. Ich faktycznym pomysłodawcą i twórcą jest Todd Howard, bohater wielu memów, który odpowiada za takie gry jak kultowy The Elder Scrolls V: Skyrim.

Fabuła

Jak na razie nie wiemy za wiele o fabule samego serialu. Ze zwiastuna wynika, że produkcja będzie miała kilku bohaterów, a widzowie większość czasu spędzą nie w schronach, a na powierzchni zniszczonej przez wojnę atomowej. Scenariusz zapewne nie będzie oparty na żadnej z gier, a raczej opowie autorską historię, osadzoną w bogatym świecie Fallouta i jedynie czerpiącą inspiracje z produkcji Bethsesdy.

Klimat z gier Bethesdy

Twórcy starają się odtworzyć charakterystyczny dla serii klimat, a także nietypową estetykę, związaną chociażby z wyglądem robotów i schronów. Pod tym względem jest jak na razie nieźle, choć widziałem już komentarze rozżalonych fanów, którzy twierdzą, że serial wygląda zbyt cukierkowo. Oryginalne gry były raczej mroczne i zawierały szereg groteskowych elementów. Czy twórcom Fallouta uda się odtworzyć klimat znany z gier?

Data premiery

Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce, bo premiera serialu Fallout nastąpi 12 kwietnia 2024 roku na Amazon Prime Video. Platforma streamingowa niemal na pewno opublikuje pierwsze trzy odcinki, zaś pozostałe epizody będą pojawiać się co weekend, w tygodniowych odstępach.

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij