Henry Cavill robi przymiarki do roli Jamesa Bonda? Zobacz zwiastun „Argylle – Tajny szpieg”!

Reklama

Henry Cavill przed długi czas był typowany na następcę Daniela Craiga. Choć dzisiaj szanse na to, że zostanie Jamesem Bondem są raczej niewielkie, to fani aktora wciąż mogą mieć na to nadzieję. Cavill lubi wcielać się w rolę szpiegów, o czym świadczy najnowsza produkcja z jego udziałem – Argylle – Tajny szpieg. Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun filmu. Czy jest na co czekać?

Zwiastun Argylle – Tajny szpieg. Henry Cavill jako tajny agent z amnezją

Argylle – Tajny szpieg to film szpiegowski. Jego głównym bohaterem jest powieściopisarz z amnezją, który zaczyna przypominać sobie swoją przeszłość. Okazuje się, że kiedyś pracował jako szpieg, a jego przeszłość zaczyna go doganiać. W tytułowej roli występuje ulubieniec fanów, Henry Cavill, ale w obsadzie znaleźli się też inni znani aktorzy: Sam Rockwell, Samuel L. Jackson oraz Bryce Dallas Howard. Na fotelu reżyserskim zasiadł nikt inny, jak Matthew Vaughn, który nakręcił film na podstawie scenariusza Jasona Fuchsa.

Film to typowe kino szpiegowskie pomieszane z luźną, ale nieprzesadnie lekką komedią. Świadczy o tym zwiastun Argylle – Tajny szpieg, w którym pojawia się kilka elementów humorystycznych, włącznie ze… słodkim kotkiem:

Argylle – Tajny szpieg – kiedy premiera?

Zgodnie z pierwszymi informacjami premiera filmu Argylle – Tajny szpieg nastąpi 2 lutego 2024 roku, a więc już za kilka miesięcy. Data może zostać opóźniona ze względu na strajki w Hollywood oraz inne, nieprzewidziane zdarzenia. Henry Cavill w ostatnich latach pracuej bardzo intensywnie i przyjmuje wiele ról. Wystąpił m.in. w filmie Enola Holmes jako Sherlock Holmes, starszy brat głównej bohaterki.

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij