„Barbie” na VOD w Polsce. Sprawdź, gdzie zobaczysz film Grety Gerwig!

Reklama

1,4 miliarda dolarów – tyle jak na razie zarobiła Barbie w kinach. Wynik dalej rośnie, bo film wciąż można zobaczyć w kinach, choć nie należy spodziewać się przebicia granicy 1,5 miliarda. A to wszystko dlatego, że Barbie trafiło na serwisy VOD w Polsce i USA. Sprawdź, gdzie zobaczyć głośne widowisko Grety Gerwig!

Barbie na HBO Max, Netflixie czy Disney Plus – gdzie trafi?

Dystrybutorem Barbie jest Warner Bros, jedno z największych studiów w Hollywood. Jego właścicielem jest firma Discovery, która kontroluje jeden z największych serwisów VOD na świecie – HBO Max. Filmy wyprodukowane przez Warner Bros prędzej czy później trafiają do oferty HBO Max, ale Barbie jak na razie nie jest tam dostępna. Film wciąż jest wyświetlany w kinach i osiąga niezłe wyniki finansowe, więc władze platformy zapewne poczekają jeszcze co najmniej miesiąc, zanim udostępnią go subskrybentom. Gdy tylko się to stanie, od razu zaktualizujemy tekst!

Barbie – gdzie zobaczyć film? Lista VOD w Polsce

Jak na razie Barbie jest dostępna na czterech polskich serwisach VOD. Żaden z nich nie oferuje miesięcznej subskrypcji – zamiast niej trzeba zapłacić za dostęp do filmu. Oto serwisy VOD w Polsce, w których można zobaczyć Barbie:

Serwis VODCena
Player.pl40 zł
Canal+49,99 zł
Rakuten49,99 zł
Vectra39,99 zł

Każdy z serwisów VOD umożliwia wypożyczenie Barbie na 48 godzin. Ponadto w Rakuten można zakupić stały dostęp do filmu za 69,99 zł.

Ceny za wyposażenie Barbie w serwisach VOD są jak na razie bardzo wysokie. To normalne zjawisko w przypadku głośnych premier, a dzieło Grety Gerwig zdecydowanie rozbił bank i zrobił świetnie wyniki finansowe. Warto pamiętać, że film wciąż znajduje się w repertuarze kin, a koszt biletu jest niższy, od kosztu wypożyczenia w VOD. Natomiast jeśli ktoś chce zobaczyć Barbie na domowym telewizorze, ale nie chce przepłacać, to warto zapisać się do HBO Max i poczekać, aż film trafi do oferty platformy.

A jeśli wciąż potrzebujesz zachęty – przeczytaj moją recenzję Barbie i przekonaj się, że warto zobaczyć ten film!

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij