„Królestwo Planety Małp” – sprawdź pierwszy zwiastun filmu z Freyą Allan

Reklama

Już jest! 20th Century Studios wypuściło pierwszy, krótki zwiastun Królestwa Planety Małp. W głównej roli obsadzono Freyę Allan, znaną z netflixowej wersji Wiedźmina. Czy jest na co czekać?

„Królestwo Planety Małp” – pierwszy zwiastun

Królestwo Planety Małp to kolejna część znanej i lubianej franczyzy, którą zapoczątkowała oryginalna Planeta małp z 1968 roku. Film miał kilka kontynuacji, w tym reboot wyreżyserowany przez Tima Burtona. Znacznie ważniejszą rolę odegrała natomiast nowa trylogia, rozpoczęta przez Genezę Planety Małp oraz Ewolucję Planety Małp, a zakończona świetną Wojną o Planetę Małp.

Królestwo Planety Małp rozgrywa się kilka pokoleń po zakończeniu trylogii. Role się odwróciły – to małpy panują nad ogromnym i brutalnym imperium, a ludzie ukrywają się przed ich włochatymi oprawcami. Pierwszy zwiastun Królestwa Planety Małp zapowiada piękne krajobrazy, ciekawą intrygę, ale też sceny akcji z tytułowymi bohaterami na czele. Freya Allan, znana z Wiedźmina od Netflixa, pojawia się jedynie na chwilę. Wiemy, że będzie jedną z głównych postaci.

Szczegóły na temat fabuły filmu nie są jeszcze znane, a pierwszy zwiastun nie ujawnia ich zbyt wiele. Warto zobaczyć go na własne oczy, żeby przekonać się, jak prezentuje się pierwsza wersja Królestwa Planety Małp:

Królestwo Planety Małp – zwiastun filmu

Światowa premiera Królestwa Planety Małp nastąpi 22 maja 2024 roku.

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij