„Zakonnica II” nawiedzi HBO Max na Halloween. Kiedy premiera?

Reklama

Nadchodzi Halloween, czyli prawdziwe święto dla każdego miłośnika kina grozy. Na platformach streamingowych pojawiają się najpopularniejsze horrory, a jednym z nich jest Zakonnica II, która już wkrótce nawiedzi HBO Max. Kiedy odbędzie się premiera najnowszej części uniwersum Obecności? Czy jest na co czekać?

Zakonnica II pojawi się na HBO Max jeszcze przed Halloween

Władze HBO Max wiedzą, że pośpiech ma znaczenie. Na przełomie października i listopada na platformach streamingowych pojawiają się dziesiątki, a nawet setki horrorów. Większość z nich to niszowe produkcje niskobudżetowe, bo drogich, popularnych horrorów jest raczej niewiele. Jednym z nich jest Zakonnica II, czyli najnowsza część znanego i lubianego uniwersum Obecności.

Okazuje się, że fani serii nie będą musieli długo czekać. Zakonnica II trafi na HBO Max 27 października 2023 roku, czyli w piątek. To idealny moment, żeby zaplanować wspólny seans z rodziną i znajomymi po powrocie z pracy. A najbardziej wytrwali mogą zaczekać kilka dni do Halloween.

Czy warto zobaczyć Zakonnicę II?

Nie każdy lubi uniwersum Obecności, bo to coś w rodzaju fast fooda w kategorii kino grozy. Da się zjeść, trzyma pewien poziom, ale nie jest to nic ciekawego, smacznego czy odświeżającego. Ogromna powtarzalność filmów z demonem Valakiem w roli jednego z antagonistów stanowi zarówno wadę, jak i zaletę, a Zakonnica II nie wybija się ponad przeciętność. Uważam, że można dać jej szansę, ale trzeba pamiętać, że pod habitem nie skrywa się za wiele treści.

Reklama

Napisz komentarz

By korzystać ze strony, zaakceptuj ciasteczka. Więcej informacji

Strona korzysta z ciasteczek (głównie Google Analytics) w celu zapewnienia jak najlepszej technicznej jakości usług. Ciasteczka są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony, dlatego prosimy cię o zaakceptowanie naszej polityki.

Zamknij